Novinka: Pro nastávající rodiče jsme připravili tématický webinář. To chci vidět!

Toto centrum v provozu do 17.07.2020

CENTRUM BABY CLUBU KENNY BENICE

TURNÉ
EVY KIEDROŇOVÉ

Živě i on-line

Zásadní upozornění na změnu provozu !

Vážení rodiče a milé děti,

tentokrát se vám ozýváme se zprávou, která Vás nepotěší. I naše rozhodování bylo dlouhé, předcházela tomu jednání a hledání řešení a také pro nás nebylo lehké a příjemné.

Tak, jak mnoho firem, bank, podnikatelů apod. výrazně ovlivnila odstávka během koronaviru, také my se musíme vyrovnat s následky a reagovat opatřeními, která nejsou mnohdy příjemná a populární. Bohužel ekonomika je neúprosná, a i když jsme se snažili najít řešení a jednali jsme s majiteli areálu v Benicích, nepodařilo se nám najít kompromis, který by nám umožnil v Holiday Parku pokračovat v provozu.

Do centra Baby clubu v Benicích jsme před nedávnem investovali téměř 200 tis. Kč, kterými jsme zvýšili kvalitu prostředí pro pobyt rodičů s dětmi, vymalovali, přebudovali, zvelebili a vyměnili zašlé a staré za nové a čisté. Vše jsme dělali s vírou, že centrum bude sloužit Vám i nám ještě mnoho let. Že nás bude těšit a Vaše děti se tady budou smát a učit novým dovednostem. Měli jsme velké vize do budoucna, ale dnes je vše jinak.

Z pohledu dnešní situace jsme se rozhodli, že tento blok (který jste zahájili na jaře, nyní ho dokončujeme a končí 17.7. 2020), bude posledním v centru Baby clubu Kenny v Benicích.  A když víme, že letní provoz je ještě navíc vždy velmi omezený, opravdu si nemůžeme dovolit toto centrum dále provozovat.

Věřím, že nás pochopíte a odpustíte nám tento krok.

Chceme Vám opravdu z celého srdce poděkovat za přízeň, za čas a prožitky strávené v našem centru Baby clubu Kenny, s našimi instruktory. Věříme, že přineslo nejenom nám, ale také Vám s dětmi, mnohé nezapomenutelné zážitky a ty nám všem zůstanou v našich srdcích.

Budeme se na Vás těšit v centru v Modřanech, kde Vám nabízíme pokračování ve vzájemné spolupráci.

Za celý kolektiv BC Kenny

Eva Kiedroňová

jednatelka
 

Přístav dětství v Praze-Benicích v hotelovém areálu Park Holiday dobře znají rodiny s malými dětmi nejen z Prahy, ale i širokého okolí. I ta nejmenší miminka si tu mohou společně s rodiči užívat příjemně vyhřátý vodní svět. Děti mají v rekreačním a sportovním hotelovém komplexu vyhrazenou část s bazénem se slanou vodou vyhřívanou až na 32°C, vanou pro kojenecké plavání, herničkou, tělocvičnou ale i pěkně vybavenou místností pro odpočinek a přebalování s možností hlídání.

Maminky oceňují zejména pohodu a klidné rodinné prostředí. Ve zdejším hotelovém bazénu probíhají kurzy i pro větší plavce, kteří si pod vedením zkušených instruktorů zdokonalují svůj plavecký styl.

Velmi oblíbené jsou tu i společné oslavy narozenin dětí a další akce.

Technické parametry centra:

  • Vyhovuje potřebám maminek s malými dětmi.
  • Na vysoké hygienické úrovni.
  • Bazén s vyhřívanou slanou vodou na 30 - 32° ošetřovanou kvalitní technologií.
  • Prostorná šatna s přebalovacími podložkam.
  • Kojící a přebalovací koutek.
  • Herna s prostorem pro odpočinek.
  • Recepce, Kenny prodejnička a kavárnička.

Telefon

+420 736 520 420

E-mail

benice@kenny.cz

Jana Kučerová