Možná vás to překvapí, ale nejčastější problémy a odchylky od správného vývoje dítěte jsou způsobeny nechtíc, z neznalosti.

 

Nejčastější příčinou bývá sice láskyplná, přesto však škodlivá manipulace s dítětem a nevhodné podmínky k jeho vývoji po porodu i v průběhu celého dne.

 

Léta sledujeme, co je možné udělat proto, aby bylo dítě spokojené a dobře prospívalo.

 

Zjistili jsme, že nejůležitější je 1 věc, 
a tou je kompletní příprava ještě před narozením dítěte. 

 

Proto, jsme pro vás připravili ještě jednu speciální nabídku.
 

Pouze na této stránce můžete získat kompletní přístup do klubu Evy Kiedroňové, který čítá 33+ videí zaměřených pro rodiče od narození až do 1 roku. 

 

Naučte se vše co potřebujete pro výchovu šťastného dítěte. Objednejte ihned.

Komplexní program od A-Z pro rodiče s dětmi. 

Pouze nyní místo 3480 Kč jen za 2480 Kč.

PODÍVEJTE SE, CO VŠE ZÍSKÁTE V AKCI ZA 2480 Kč...

Vývoj dítěte do jednoho roku

Snad každého rodiče zajímá, jak by se mělo jeho miminko správně rozvíjet, a co by jako rodiče mohli udělat při každodenní péči o ně proto, aby se mělo šanci  takto rozvíjet. Tento 1. díl, je rozdělen na 6 lekcí. Každý díl je zaměřen na psychomotorický vývoj dítěte od narození do 1 roku, a to vždy v jedné oblasti (rozumový a sociální rozvoj, vývoj dítěte v poloze na zádech, na boku, na bříšku, do vzpřímení atd.). Rodiče zde najdou informace nejenom o ideálním rozvoji dítěte měsíc po měsíci v dané dovednosti, ale také o řešení problémů či odchylek od správného vývoje, se kterými se mohou rodiče setkat při každodenní péči o dítě.

Projevy a stimulace novorozenců

Pro každého novorozence jsou nejdůležitější první minuty, hodiny, dny a týdny, ve kterých potřebuje nabídnout ty nejlepší podmínky nejenom k uvolnění stresu, napětí, záklonů hlavičky i tělíčka, ale take k pochopení základní polohy na zádech i celého systému souvisejícího s jeho péčí. Pokud tyto podmínky nedostane, pak je stále ve stresu, bolí ho bříško, pláče, špatně ji, spí a nevyvíjí se správně. Tento díl je zaměřen jak na projevy a potřeby zdravého novorozence, tak i stimulaci jeho kvalitního psychomotorického vývoje v jednotlivých oblastech.

Dovednosti a stimulace dítěte do 3. měsíce věku

Období mezi 1.a 3.měsícem věku je velmi důležité nejenom na osvojení stabilní a rovné polohy na zádech I bříšku v ose hlavičky s tělíčkem, ale take na přijetí pravidel a získání režimových návyků. Pokud to rodiče s dětmi nezvládnou v tomto období, pak je čeká zbytečné trápení. Třetí díl je tedy zaměřen na dovednosti a stimulaci psychomotorického vývoje dítěte do 3.měsíce věku a je rozdělen na 6 lekcí. V jednotlivých lekcích jsou k dispozici nejdříve informace o ideálním vývoji dítěte v tomto období podle jednotlivých oblastí, včetně nácviku polohy na bříšku. Poté si nastíníme možnosti řešení odchylek či problémů při jeho rozvoji, se kterými se mohou rodiče setkat při každodenní péči o ně.

Dovednosti a stimulace dítěte do 6. měsíce věku

Mezi 3. a 6.měsícem věku musí dítě zvládnout důležité dovednosti (souhry končetin, obraty nab ok, boční, křížové a 2.vzpřímení), které jsou základem k propojení všech důležitých posturálních svalů, které budou po celý život zodpovídat za správné vzpřímení. V 9. Lekcích jsou k dispozici informace nejenom o ideálním vývoji dítěte do 6. měsíce věku, ale take o možnosti řešení odchylek či problémů při jeho rozvoji, se kterými se rodiče setkávají při každodenní péči nejčastěji.

REFERENCE

Moc Vám děkuji za Vaše publikace, videokurzy i FB stránky a za celou Vaši činnost. Vaše knížky a později videokurzy byly a jsou pro mne od narození Natálky velikou pomocí. V porodnici ani nikde jinde jsem se totiž nic o správné manipulaci nedozvěděla. Malá je i díky tomu velmi spokojené miminko. Děkuji ještě jednou.
Martina s NatálkouMáma na plný úvazek
Díky kurzu „Něžná náruč rodičů“ si už třetí měsíc užíváme naší spokojenou dcerušku. Maličká spí naprosto klidně na peřince a polštářku v noci v postýlce, nebo s námi v posteli. Po probuzení je nesmírně šťastná, když je nahá a cvičíme s ní podle vašich návodů. Dnes je z ní otužilé, komunikativní a věčně usměvavé miminko. Děkujeme za to co děláte!
Monika s PetříkemDříve nešťastná máma
Bíle dítě letadlo
Plavání si naše dcera zamilovala, ale i já jsem ráda, když vidím její radost z pohybu. Navíc jsem si zde v kolektivku našly nové přátele, včetně členů týmu Kenny. Naše malá plavání tak miluje, že kolikrát nosí plavecké brýlky i po domě.
Petra Černá s KubíkemNadšená plavkyně

Komplexní program od A-Z pro rodiče s dětmi. 

Pouze nyní místo
3480 Kč
jen za 2480 Kč.