Jak se připravit na mateřství bez zbytečného stresu a obav? Získejte přístup k webináři!

Webinář:
NEŽ SE NARODÍ

Jak zajistit zdravý vývoj dítěte a prožít láskyplné rodičovství bez výčitek a strachu

Speciální průvodce pro budoucí maminky, dozvíte se:

 • 1
  Nejčastější chyby a rady při péči o dítě
  Získejte 40+ let ověřené rady z úst odborníka!
 • 2
  Jak se připravit na porod?
  Aby proběhl bez stresu a zbytečných komplikací...
 • 3
  Jak pečovat o miminko od prvních minut jeho života.
  Tipy a rady k nezaplacení. Odpovědi na otázky typu: "Proč mi to nikdo předtím neřekl?!"

Získat přístup na 7 dní ZDARMA

🎁 Pro bezplatný přístup už zbývá jen...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Registrací nám dáváte svolení zasílat newslettery na váš e-mail. Zásady zpracování osobních údajů

Eva Kiedroňová

Nejzkušenější odborník psychomotorického vývoje

Recenze a zkušenosti z webináře

Skvělé byly informace o tom, že je třeba se připravit na porod i fyziologicky, že je tady možnost se sestřičkou a doktorem při porodu spolupracovat, že budoucí maminky budou vědět cca co bude a co přijde. Tím pádem budou mít i snadnější průběh porodu. Uvědomila jsem si, že pro budoucí maminky je opravdu důležité být uvolnění a nebýt tak pod tlakem a nepropadat strachu, a to tím že se na porod připravíme předem, jak cvičením, tak i dýcháním.
Katka J.
Líbilo se mi, jak mluvíte o porodu a přípravách na něj. Je opravdu důležité, aby se budoucí maminka nepoddala strachu, kvůli kterému může být porod náročnější. Vím, že jsou maminky, které díky špatnému prožitku z porodu už nechtěly mít druhé dítě. Porod je dle mě tak nevyzpytatelná věc, že maminka může být opravdu připravená, ale objeví se zádrhel a vše se otočí o 360 stupňů. Ale jak popisujete, důležitá je vnitřní pohoda a naslouchat zdravotníkům, kteří o nás pečují. Líbí se mi upozornění, že nelze úplně spoléhat na to, že v porodnici nás všemu naučí. Tam je většina informací jen okrajová. Určitě je nutná vyhledat si informace včas, abychom pak nemuseli být čímkoli zaskočeni.
Klárka Š.