Evu Kiedroňovou a její metodiku znáte i z MÉDIÍ:

Chcete své vysněné rodičovství
prožít, nebo přežít?

Častokrát si prvorodičky myslí, že všechno přijde instinktivně samo, protože je to přece přirozené. Neuvědomují si, kolik toho na ně ve finále bude. Jak si celou situaci neskutečně zkomplikují, když to v průběhu všechno teprve zjištují a vytvoří dítěti naprosto špatné návyky, i když to na počátku myslely hezky. Vy se ale bát nemusíte, rádi vám poskytneme všechny důležité informace, ať máte možnost si své vysněné období s miminkem pořádně oba užít.

Přehrajte si ukázku z online kurzu Průvodce rodičovství

Toto jsou 3 rady k úspěchu

Několik jednoduchých rad, abyste se z mateřství nezbláznili.

Základem je klid a prostor, který byste měli dopřát sobě i miminku. Takového klidu dosáhnete pouze tak, že už budete mít dostatečné znalosti všech nejzákladnějších činností a milníků, kterými si musíte společně se svým mimčem projít. V tom vám zásadně pomůžeme webinářem Než se narodí, který nabízíme na zkoušku
zcela zdarma.

Pro klidnou domácnost je nutné mít dostatek energie, proto je potřeba dopřát si hodně spánku. A aby vám děťátko dopřálo hodně spánku, musíte mu nastavit správné podmínky. Děti toho nepotřebují tak mnoho, jak by se mohlo zdát. Potřebují hlavně pocit jistoty a bezpečí, to jim zajistíme neustálým dodržováním správného denního režimu.

Dalších rad pro harmonickou domácnost je více, ale my jsme se rozhodli v rámci těchto tří doporučení zahrnout i psychologii. Rozhodně je velmi důležité vědět, jak reagovat, nebo jaké psychické návyky v dětech nevědomky vytváříme. Protože to vnímáme jako ty nejzásadnější znalosti, které vytváří základy pro další sociální dovednosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ON-LINE KURZ

Průvodce rodičovstvím
k čemu?...

K čemu mi bude on-line kurz?
Vždyť to všichni nějak zvládli!

Porozumět miminku opravdu není raketová věda. Je potřeba se do nich jen dobře vcítit a pochopit je.
Když si představíme, jaký strach bychom měli my, kdybychom se najednou ocitli na cizí planetě, kde nikoho nepoznáme, nikomu nerozumíme a netušíme, co se kolem nás děje, do toho nás něco furt bolí a my nevíme proč a co to ta bolest vlastně je. Všechno by pro nás bylo nové a velmi intenzivní.. Tak ještě o něco hůře se cítí malá miminka, které jsou poprvé na tomto světě..

Ano, je to tak, byli bychom všichni vyděšení a hledali bychom oporu v čemkoliv, co je nám alespoň trochu známé, a tím že by nám známé nebylo zhola nic, tak bychom cítili jistotu v činostech, které jsme už dělali, protože to už nás přeci znovu tak moc neděsí. Proto je nezbytné znát důležité vývojové milníky vašeho miminka a nastavit opakující se denní režim hned ze začátku tak, abychom budovali správné návyky, od kterých se bude odrážet ve zbytku života. Stály opakující se režim dítě uklidní a vytvoří chvíle, kdy se může svobodně uvolnit před tím, než začneme přidávat další aktivity, na které se bude učit zvykat.


ZNÁME ŘEŠENÍ

Tento on-line kurz si již zakoupilo 0 nadšených maminek a tatínků.

Jakmile známe většinu důležitých momentů a činností, které se bude muset miminko naučit, můžeme mu doslova nastavit pravidelný režim, jehož dodržování dítě uklidnuje, ale současně i připravuje na obdobné repetetivní režimy v duboucnosti. Nebojte, nikdy to nebude dlouho úplně stejné, děti jsou zvědavé, takže když si budou připadat bezpečně, začnou vycházet ze své komfortní zóny a o to horlivěji pak objevují svět.

Ale určitě se shodneme, že jsme i my podstatně klidnější, když se učíme od někoho, kdo ví co dělá, je v učení konsistentní a hlavně učí nás to správně hned napoprvé a netápe v teorii. Je totiž podstatně složitější napravovat špatné návyky z historie, než se ozbrojit správnou teorií na začátku.

Rovněž je důležitý první dojem, který si mimčo vytvoří pokaždé, když jim novou aktivitu ukazujete, kouzlo je v detailech. Mimčo vás pozoruje a není vůbec hloupé, jak si někteří myslí. Moc dobře vidí, jestli i vás tato aktivita baví, nebo jí děláte z donucení. Takže například úsměv udělá hodně 🙂

BĚŽNÉ PROBLÉMY

Nemám čas nic studovat, máme spousty práce kolem zařizování.
Nevidím v tom takovou vědu, je to přeci tak přirozené a vždy to nějak šlo.
Peníze jsou nyní problém, navíc by to to druhá polovička nechtěla ani slyšet.
Není to zase nějaký podvod, co ze mě chce jen vytáhnout můj čas a peníze?


Nebojte, vašeho času i peněz si vážíme a už první shlédnutí jednoho z našich webinářů, nebo
on-line kurzů vám dá dost velký přehled i patřičné informace, na které si pak vzpomenete a které snadno zpětně dohledáte. Ne nadarmo se říká, že informace je nejcennější komoditou na světě a u nás to platí o to více. Nejen že nabízíme webinář Než se narodí, pro všechny zcela zdarma, ale také připomínáme, jak nákladné, náročné a zdlouhavé je řešení komplikací způsobené neznalostí. Když se na to podíváme takto, tak je ozbrojení informacemi opravdu daleko levnější jak finančně, tak hlavně časově.

Věda to opravdu není, to máte pravdu a že je to přirozené s tím se nedá nic, jen souhlasit. Problém je v tom, že čím více je nám lidem nějáká věc přirozená, tím více máme tendenci jí zanedbávat. Dám příklad, pití vody a správné dýchání. I takto elementární věci se dají dělat zásadně špatně nebo nedostatečně. Protože i toto jsou činnosti, které jsou přirozené, ale kolik lidí si to neuvědomuje a ničí své tělo nevědomky, když například špatně dýchají při cvičení, nebo si nedopřejí tolik spánku kolik je potřeba a pravidelně tak zrazují své tělo. Někdy stačí o problematice alespon vědět a nevnímat jí jako něco samozřejmého co tady vždy bylo a bude. Se správnými informacemi se dá se vším velmi hezky pracovat, ale nevědomodst nás nechává na pospas náhodě a nejistotě.

Kdo zná Evu Kiedroňovou ví, že se nejedná o žádný podvod a že za těmito poznatky je celý její život, který věnovala dětem a své víře, že lidem pomůže ukázat cestu rodičovství, která nemusí být o přežívání, ale může být naopak neskutečným zážitkem, který si budete rádi pamatovat.

Představujeme

ON-LINE KURZ

PRŮVODCE RODIČOVSTVÍM

KROK PO KROKU DO JEDNOHO ROKU
ANEB NA DOBRÉM ZAČÁTKU ZÁVISÍ VŠECHNO.

Podívejte se na průvodce nejdůležitějším obdobím
života dítěte, od porodu, do jednoho roku.

„Možná vás to překvapí, ale nejčastější problémy ve vývoji dítěte jsou způsobeny nechtíc, z neznalosti, a to vlivem sice láskyplné, přesto však špatné péče o dítě v průběhu celého dne.“

O co jde?

Jedná se o speciálně natočený kurz Evy Kiedroňové podle osnovy živého turné, který proběhl v létě 2020. Plnohodnotný pětidílný kurz (254 min) je plný důležitých informací, praktických ukázek a způsobu řešení nejčastějších problémů.

Můžete jej sledovat po celý rok opakovaně z pohodlí svého domova a ověřovat správnost vývojových fází vašeho miminka. Praktické rady a ukázky jsou ideální hlavně pro nastávající rodiče a rodiče s nejmenšími dětmi.

Co se v kurzu dozvíte?

Přiblížíme si, jaké podmínky miminko potřebuje aby nám následně vše mohlo dávat smysl.

  • V jaké fázi se dítě rodí a co nutně potřebuje
  • Jaké podmínky nastavit pro harmonickou domácnost.
  • Sestavíme Denní režim aby mělo mimčo pocit bezpečí a základní jistoty
  • Ukážeme si vše abychom ulevili mamince i dítěti od napětí a stressu z porodu
  • Vysvětlíme si ideální vývin dítěte do 1 roku.
  • Nastavíme dítěti správné podmínky do budoucna, aby se mohlo správně rozvíjet.
  • Ukážeme si důležité základy, zvedání a pokládání několika způsoby
  • Naučíme se, jak hravě rozvíjet otužilost a fyzickou zdatnost dítěte.
  • Představíme si, jak mimču idálně pomoci před i po porodu.
  • Představíme si špatné způsoby manipulace s dítětem, které jsou nejčastější příčinou zbytečných problémů.

Video reference a další spokojení zákazníci

Vaše kurzy on line ve mě celkově vzbudily pocit, že mít miminko je tak jednoduché a celý vývoj tak logický. Všechno krásně vysvětlujete a co se mi líbí nejvíce je to, že nedáváte jen rady, ale názorně ukazujete, proč by se co a jak mělo dělat a co by se stalo, kdybychom to dělali špatně. Naprosto nadšená jsem byla v druhém videu, kde jste použila sama sebe pro názorné ukázky. To je výborný nápad! Jde přesně vidět kdy se jaké svaly zapojují a jak tělo funguje.
Martina H.
Toto video je jedno z nejsmysluplnejších videí týkající se miminek, jaké jsem kdy viděla. Velice dobře a názorně shrnuje ty nejdůležitější informace, které by měl před narozením miminka (a i po něm) vědět každý rodič, a přitom jim to nikdo a hlavně takto uceleně neřekne. Je neskutečná škoda, že se mnoho maminek tyto informace nemůže dozvědět automaticky. Snad se Vám podaří dostat je k co nejvíce rodičům.
Mudr. Iva Havličková (ortoped)
Nevím, do jaké míry u mě hrají roli právě bouřící se hormony, ale u sledování tohoto kurzu On Line mě zaplavil velký vděk a přiznám se, že se mi oči zaplavily slzičkou vděčnosti, že mi má kdo poradit. Je to super pocit vědět, že v tom nejsem sama a že tady tyto důležité informace jsou k dispozici. Jsem si jistá, že si video pustím ještě několikrát po narození mimča a vše si budu moct krok po kroku zkoušet a nazkoušet dle instrukcí. Videa tedy pociťuji jako skvělou oporu do budoucna.
Veronika M. (pedagog)
Tento Kurz nás opravdu ujistil, že sledujeme odborníka. Energie, s jakou jsou předávány informace o dětském tělíčku, jeho vývoji a potřebách je ohromující. Lze se snadno přesvědčit, že má p. Eva děti bedlivě nastudované a dlouhé roky sledované. Manžel se vyjádřil, že během videa člověku jasně docvakává, jak to funguje, je to vše logické. Informace jsou předávány fofrem a pro chlapa to tak aspoň není zdlouhavé. Je skvělé, že se dá na vše koukat opakovaně, jak miminko roste.
Aneta a Martin K.

Technické parametry kurzu

Celková délka všech dílů: 254 minut
Komu je určen: Nastávajícím rodičům a rodičům s malými miminky.
Dostupnost videa: 365 dní (Každou další objednávkou online kurzů nebo webinářů se přístup ke všem již vlastněným videím prodlouží o další rok.)

Cena: 3 990,- Kč / Pouze na této stránce -50% = 1 995 Kč

Odpočet času do konce AKČNÍ CENY

Nákupní formulář

Po kliknutí na tlačítko vyčkejte. Může trvat až 10 vteřin.

Kontakt

Institut vzdělávání Evy Kiedroňové
Sosnová 411,
739 61 Třinec
IČ: 01417339
DIČ: CZ01417339

Více informací:
Info@institutek.cz
Tel: 736 520 431