Nastavením správného každodenního režimu si ušetříte čas, ale hlavně nervy!

Tato metoda je naprosto zásadní pro klidné prožití mateřství!

Zadejte e-mail a my vám pošleme část Webináře: Denní a noční režim miminka

Autorka: Eva Kiedroňová

Utrpení

Nebo

Radost

Přehrejte si webinář ZDARMA

Chcete vědět, Jak správně nastavit denní a noční režim hned od narození tak, aby s námi dítě dobře spolupracovalo, bylo klidné díky
jistotám a mělo jasné mantinely?
Zadejte e-mail a získáte
Webinář: Denní a noční režim miminka
PŘÍJDE DO VAŠÍ E-MAILOVÉ SCHRÁNKY

Ukázka z Webináře

Nastavit správný režim
k čemu?...

K čemu mi bude on-line kurz?
Vždyť to všichni nějak zvládli!

Porozumět miminku opravdu není raketová věda. Je potřeba se do nich jen dobře vcítit a pochopit je.
Když si představíme, jaký strach bychom měli my, kdybychom se najednou ocitli na cizí planetě, kde nikoho nepoznáme, nikomu nerozumíme a netušíme, co se kolem nás děje, do toho nás něco furt bolí a my nevíme proč a co to ta bolest vlastně je. Všechno by pro nás bylo nové a velmi intenzivní.. Tak ještě o něco hůře se cítí malá miminka, které jsou poprvé na tomto světě..

Ano, je to tak, byli bychom všichni vyděšení a hledali bychom oporu v čemkoliv, co je nám alespoň trochu známé, a tím že by nám známé nebylo zhola nic, tak bychom cítili jistotu v činostech, které jsme už dělali, protože to už nás přeci znovu tak moc neděsí. Proto je nezbytné znát důležité vývojové milníky vašeho miminka a nastavit opakující se denní režim hned ze začátku tak, abychom budovali správné návyky, od kterých se bude odrážet ve zbytku života. Stály opakující se režim dítě uklidní a vytvoří chvíle, kdy se může svobodně uvolnit před tím, než začneme přidávat další aktivity, na které se bude učit zvykat.


ZNÁME ŘEŠENÍ

Tento on-line kurz si již zakoupilo 0 nadšených maminek a tatínků.

Jakmile známe většinu důležitých momentů a činností, které se bude muset miminko naučit, můžeme mu doslova nastavit pravidelný režim, jehož dodržování dítě uklidnuje, ale současně i připravuje na obdobné repetetivní režimy v duboucnosti. Nebojte, nikdy to nebude dlouho úplně stejné, děti jsou zvědavé, takže když si budou připadat bezpečně, začnou vycházet ze své komfortní zóny a o to horlivěji pak objevují svět.

Ale určitě se shodneme, že jsme i my podstatně klidnější, když se učíme od někoho, kdo ví co dělá, je v učení konsistentní a hlavně učí nás to správně hned napoprvé a netápe v teorii. Je totiž podstatně složitější napravovat špatné návyky z historie, než se ozbrojit správnou teorií na začátku.

Rovněž je důležitý první dojem, který si mimčo vytvoří pokaždé, když jim novou aktivitu ukazujete, kouzlo je v detailech. Mimčo vás pozoruje a není vůbec hloupé, jak si někteří myslí. Moc dobře vidí, jestli i vás tato aktivita baví, nebo jí děláte z donucení. Takže například úsměv udělá hodně 🙂

BĚŽNÉ PROBLÉMY

Nemám čas nic studovat, máme spousty práce kolem zařizování.
Nevidím v tom takovou vědu, je to přeci tak přirozené a vždy to nějak šlo.
Peníze jsou nyní problém, navíc by to to druhá polovička nechtěla ani slyšet.
Není to zase nějaký podvod, co ze mě chce jen vytáhnout můj čas a peníze?


Nebojte, vašeho času i peněz si vážíme a už první shlédnutí jednoho z našich webinářů, nebo
on-line kurzů vám dá dost velký přehled i patřičné informace, na které si pak vzpomenete a které snadno zpětně dohledáte. Ne nadarmo se říká, že informace je nejcennější komoditou na světě a u nás to platí o to více. Nejen že nabízíme webinář Než se narodí, pro všechny zcela zdarma, ale také připomínáme, jak nákladné, náročné a zdlouhavé je řešení komplikací způsobené neznalostí. Když se na to podíváme takto, tak je ozbrojení informacemi opravdu daleko levnější jak finančně, tak hlavně časově.

Věda to opravdu není, to máte pravdu a že je to přirozené s tím se nedá nic, jen souhlasit. Problém je v tom, že čím více je nám lidem nějáká věc přirozená, tím více máme tendenci jí zanedbávat. Dám příklad, pití vody a správné dýchání. I takto elementární věci se dají dělat zásadně špatně nebo nedostatečně. Protože i toto jsou činnosti, které jsou přirozené, ale kolik lidí si to neuvědomuje a ničí své tělo nevědomky, když například špatně dýchají při cvičení, nebo si nedopřejí tolik spánku kolik je potřeba a pravidelně tak zrazují své tělo. Někdy stačí o problematice alespon vědět a nevnímat jí jako něco samozřejmého co tady vždy bylo a bude. Se správnými informacemi se dá se vším velmi hezky pracovat, ale nevědomodst nás nechává na pospas náhodě a nejistotě.

Kdo zná Evu Kiedroňovou ví, že se nejedná o žádný podvod a že za těmito poznatky je celý její život, který věnovala dětem a své víře, že lidem pomůže ukázat cestu rodičovství, která nemusí být o přežívání, ale může být naopak neskutečným zážitkem, který si budete rádi pamatovat.

O čem to je:

Pomůžeme vám nastavit kvalitní denní a noční režim vašeho miminka tak, aby se přirozeně napojilo na váš rodinný život a vytvořilo si tak zdravé návyky. Vysvětlíme vám nejčastější příčiny, proč některé děti nespolupracují a rodiny se rozpadají po narození miminka. Ukážeme si, jaké rituály je dobré dodržovat a jak se chovat při změnách.

Oceníte tipy na to, jak dítě přirozeně zapojovat do svých každodenních povinností tak, aby ho to bavilo, rozvíjelo a motivovalo vám pomáhat. Věděli jste že až 30 % miminek má po porodu přetočený denní a noční režim, takže ve dne hodně spí a v noci chce vaší pozornost? Vysvětlíme vám, jak zajistit, aby se to nestalo, jak ho během dne uspokojit a unavit, aby pak kvalitně a dlouho spalo.

Reference a zkušenosti k tomuto kurzu

Líbilo se mi, jak tam mluvíte o denním režimu, na kterém jsem si zakládala už od příchodu z porodnice a hodně lidí se mi smálo a nedokázali mě v tom pochopit. Nikdo mi to neporadil, prostě mi to tak přišlo přirozené a lehčí pro nás pro obě a taky pro partnera, protože věděl co bude, kdy a jak to bude. Moc hezky jste tam řekla, že v podstatě každý má svůj režim a třeba si to ani neuvědomuje. Myslím si, že je to opravdu důležité, protože je to taková jistota všeho.
Aneta J.
Po probuzení je lepší si s miminkem hrát a povídat, než hned kojit. Dítě se tím příjemně unaví a po kojení pak většinou usne. Došlo mi, jak velmi důležité je dítě ukládat do prostředí podobného, jak bylo u maminky v bříšku a Vámi vytvořený pelíšek mi přišel doslova unikátní. Uvědomila jsem si, jak je moc důležitá manipulace s miminkem. Jako vynikající řešení se mi jeví peřinka ke kojení i při odříhnutí, aby se miminko zbytečně nebudilo, když při kojení usne. Dojalo mne uvědomění, že miminko dělá pokroky každým den podle toho, jak my s ním pracujeme a manipulujeme.
Ivanka L.