ONLINE KURZ

Pomozte mi lézt

aneb

Dítě neleze, jak mu pomoct?

Praktický kurz, jak dítě rozlézt, když se plazí, leží jen na břiše nebo lezení přeskočilo a staví se. Přirozená cesta k lezení formou her a cvičení.

ONLINE KURZ

Pomozte mi lézt

aneb Dítě neleze, jak mu pomoct?

Praktický kurz, jak dítě rozlézt, když se plazí, leží jen na břiše, nebo lezení přeskočilo a staví se. Přirozená cesta k lezení formou her a cvičení.

ONLINE KURZ

Pomozte mi lézt

aneb Dítě neleze, jak mu pomoct?

Praktický kurz, jak dítě rozlézt, když se plazí, leží jen na břiše, nebo lezení přeskočilo a staví se. Přirozená cesta k lezení formou her a cvičení.

„Kvalitní a dlouhodobé lezení je ten nejlepší způsob, jak dítě může své tělíčko posílit a připravit na chůzi. To, jestli dítě lezlo nebo nelezlo, ho ovlivňuje po celý jeho život.“

Co uvidíte v kurzu?

Ukázky na dvou dětech, které se zatím lezení vyhýbají. Jedno dítě se asymetricky plazí, a přesto, že už naklekává a snaží se stavět, pro svůj pohyb z místa na místo preferuje vždy plazení. Druhé dítě naopak ještě ani nenaklekává, i když z hlediska věku by již mělo aktivně lézt.

Leží spokojeně na břiše a nemá se potřebu přemisťovat z místa na místo. S oběma dětmi se pracuje trošku jinak, ale principy jsou stejné. Kurz je vysvětlený tak, že vám pomůže rozlézt vaše dítě, ať už je příčina nelezení jakákoli.

Krátká ukázka z on-line kuruz

Krátká ukázka z
on-line kuruz

Technické parametry

Délka dílů: 126 minut
Pro koho je kurz určen: Pro rodiče s dětmi od 6. měsíců.
Dostupnost videa: 365 dní (Každou další objednávkou online kurzů nebo webinářů se přístup ke všem již vlastněným videím prodlouží o další rok.)

Cena: 995 Kč  / Nyní vy 10% akci = 895 Kč (Pouze do 23.07.2024)

Nákupní formulář on-line kurzu
Pomozte mi lézt

Po kliknutí na tlačítko vyčkejte. Může trvat až 10 vteřin.

Kontakt

Institut vzdělávání Evy Kiedroňové
Sosnová 411,
739 61 Třinec
IČ: 01417339
DIČ: CZ01417339

Více informací:
Info@institutek.cz
Tel: 736 520 431