Novinka: Předejděte zbytečným problémům díky kurzu "Nebezpečné záklony miminka"  Více ZDE

1. BALÍČEK

To nejlepší pro miminko od narození

Nic na děti nemá větší vliv než rodičovská láska,
která má největší sílu při formování osobnosti dítěte.
Pro nastávající rodiče a rodiče s dětmi do 3. měsíce věku.

1. BALÍČEK

To nejlepší pro miminko od narození

Nic na děti nemá větší vliv než rodičovská láska, která má největší sílu při formování osobnosti dítěte. Pro nastávající rodiče a rodiče s dětmi do 3. měsíce věku.

1. BALÍČEK

To nejlepší pro miminko od narození

Nic na děti nemá větší vliv než rodičovská láska, která má největší sílu při formování osobnosti dítěte. Pro nastávající rodiče a rodiče s dětmi do 3. měsíce věku.

„Někdy malá změna v přístupu udělá velký rozdíl ve výsledku.
Kouzlo se skrývá v detailech a znalostech.“

Výběr balíčků ON-LINE KURZŮ

To nejlepší pro miminko od narození

Pro těhotné

Nejčastější problémy miminka

0-6 měsíce

Správný vývoj
dítěte

0-6 měsíce

Kdy a jak na lezení, sed a chůzi dítěte

6-12 měsíce

Hravé učení
a cvičení

1-4 roky

Podívejte se na video ukázku:

Balíček obsahuje tyto 2 kurzy a 3 webináře:

Tyto kurzy i webináře je možno zakoupit každý zvlášť, nebo za zvýhodněnou cenu v tomto balíčku

Něžná náruč rodičů

Manipulace s dítětem v náruči patří mezi nejčastější úkony rodičů s dětmi při celodenní péči o ně, proto má na dítě tak velký vliv. Mezi manipulaci patří: zvedání dítěte z podložky, přenášení, chování v náruči při pláči, poloha při kojení i odříhnutí, odpočinkové a sociální polohy, způsob pokládání dítěte na podložku, k odpočinku i ke spánku. Dostupnost je 365 dní, cena 1 990 Kč. 

Průvodce rodičovstvím (On-line Turné)

Velice oblíbený kurz našich zákazníků, který seznamuje zájemce například s tím, jaké podmínky potřebuje novorozenec k uvolnění stresu a napětí po porodu nebo jaké podmínky je potřeba dítěti vytvořit, aby mělo šanci se kvalitně rozvíjet a mnohem víc. Tento kurz je natočen v krásném prostředí. Dostupnost videa: 254 minut. 365 dní. 5 dílů 3 990 Kč

Webinář - Mít peřinku není všechno

Webinář určený nastávajícím rodičům a rodičům s malými miminky. Jak se kvalitně připravit na porod? Usnadněte porod nejen sobě, ale hlavně svému dítěti, a předejděte zbytečným potížím v budoucnosti. Jaké jsou nejčastější chyby a rady při péči o dítě? Nenechte se zaskočit náročností péče o dítě. Délka dílů: 92 minut. Dostupnost videa: 365 dní. Cena: 990 Kč.

Webinář – Denní a noční režim miminka

Toto video je určeno rodičům dětí, které se začínají batolit. Co by už dítě mělo umět, když se učí lézt? Jak nastavit podmínky, aby se to učilo správně? A co když se to už naučilo špatně? Víte, jakou má lezení souvislost s vývojem mozku? Video obsahuje metodický výklad
i praktické ukázky. Délka dílů: 71 minut. Dostupnost videa: 365 dní. Cena: 990 Kč.

Webinář - Od kdy a jak trénovat polohu na bříšku?

Dříve, než se dítě přetočí do polohy na bříšku, musí se na ní nejdříve dobře připravit. Co vše se musí naučit miminko dříve, než se začne přetáčet do polohy na bříšku správně? Co rozhoduje o zvládnutí polohy na bříšku správným způsobem?
Délka dílů: 76 minut. Dostupnost videa: 365 dní. Cena: 990 Kč.

Co od balíčku očekávat?

Čekáte děťátko? Chcete je porodit vědomě, klidně a hladce? Nebo je již na světě?       

Přejete si rozumět svému miminku hned od narození a nabídnout mu takové podmínky, péči a lásku, aby bylo spokojené a mohlo se správně rozvíjet?

Potřeby dítěte i jeho přirozené možnosti vývoje mají své zákonitosti, které je důležité znát. 

Proto nenechejte nic náhodě a připravte se včas.

Vyhněte se tak zbytečným problémům, ke kterým dochází nejčastěji nechtíc, z neznalosti.

Podívejte se ještě před porodem, nebo co nejdříve po něm, na obsah balíčku s praktickými informacemi i názornými ukázkami, které vám pomohou prožít s miminkem šťastné dny.

Kdo je připraven, není překvapen.

Proč si pořídit tento balíček?

1. Jsem připraven být rodič?

Nejtěžší zkouška v životě před Vámi? Pro každého, kdo by se chtěl seznámit s tím, co ho opravdu čeká, jsme natočili Průvodce rodičovstvím. Nepodceňte významný start a zhlédněte tipy a rady z dlouholeté praxe, které jsou určené pro miminko od narození do 1 roku. Buďte připraveni a mějte eso v rukávu.

2. V náručí lze předat lásku, ale i hodnoty

Klíčem k pochopení je vždy naslouchat a chtít. Zvlášť důležité aktivity jsou ty, které vedou ke správnému formování těla – například chování v náručí. Ať už miminko chováte kvůli odpočinku, odříhnutí nebo pro utišení pláče, je velmi důležité ho držet ve správné poloze.  Když se rodič vyzná, může dát dítěti zdravé základy a lépe nasměrovat ke zdařilým zítřkům.

3. Spolupracující dítě je radost

Pojďme si ukázat cestu, jak miminko pravidelně a přirozeně zapojit do každodenních povinností. Posouvat se vpřed dokážeme vždy nejlépe na základě motivace a vlastního přesvědčení, že učení nemusí být pouze nezbytnou záležitostí. Ukažme to i dětem, a to hned od narození!

4. Kvalitní peřinka = klíč pro spokojenost miminka

Věděli jste, co všechno lze díky peřince vylepšit? Dozvíte se, v čem pomáhá a proč je tak důležitá. Poznáte správné principy a naučíte se, jak pracovat se zvýšeným napětím zádových svalů, jak dítě na peřince hnízdit, hrát si s ním a mnoho dalšího.

5. Správné prostředí tvoří rodiče

Největší kouzlo se skrývá ve správném provedení obyčejných činností. Vyvarujte se základní chybě a nepokládejte své děti na bříško hned po narození. Nepodcenit přípravu je základ. Dítě musí být připravené a disponovat ideálními podmínkami. Víte jak? Vše je na rodičích.

Technické parametry

Obsah balíčku: 2x On-line kurz a 3x Webinář
Komu je určen: Pro těhotné a rodiče děti od narození do 3. měsíce věku
Dostupnost balíčku: 3 roky (každou další objednávkou online kurzů nebo webinářů se přístup ke všem již vlastněným videím prodlouží o další rok)

Cena: Původní cena 8 940 Kč ; zvýhodněná cena: 7 160 Kč (sleva 20%).

Kupte nyní

Po kliknutí na tlačítko vyčkejte. Může trvat až 10 vteřin.

Kontakt

Institut vzdělávání Evy Kiedroňové
Sosnová 411,
739 61 Třinec
IČ: 01417339
DIČ: CZ01417339

Více informací:
web@kenny.cz
Tel: 736 520 525