Objednávka tištěné + elektronické knihy

Naše dcerka trpěla úpornými kolikami. Naše pediatrička nám doporučila pravidelné koupání v teplé vodě, kde se jí lépe kopalo nožkami, aby se jí uvolnily plyny. Koupili jsme si vodníčky a začali s malou plavat nejdříve sami doma ve vaně. Ze všeho nejvíce jsme si oblíbili společnou koupel. Moc jí to pomohlo. Dnes už ji nic netrápí, ale plavání si nenecháme ujít. Vřele doporučuji.
Jolana a Elinka⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

O Evě Kiedroňové

Eva Kiedroňová je autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho psychomotorickým vývojem, a to nejenom v České republice, ale také v zahraničí.

Tato metoda je určena především pro nastávající rodiče a rodiče prvorozených dětí. Velmi podnětná je také pro odborníky zaměřené na programy i zdravý vývoj dítěte.

Své více než třicetileté zkušenosti sepsala do publikací „Něžná náruč rodičů“.

 a „Jak se rodí vodníčci“. Natočila soubor vzdělávacích internetových kurzů „Šťastné dítě“. Je pravidelným hostem České televize v pořadu „Sama doma“.

Je propagátorkou vzdělávání rodičů v rodičovství účinnou formou, a to kombinací přednášek, prožitkových programů, internetových kurzů i publikací. Stejným způsobem se také zaměřila na vzdělávání odborníků v mnoha zemích světa.