ROZVÍJEJ SE,
DĚŤÁTKO... 4

Ke shlédnutí této série lekcí ,,Rozvíjej se, děťátko...4" je zapotřebí mít zakoupený přístup, až poté se vám zpřístupní sekce s těmito díly, ke kterým budete mít přístup na celý rok.

Získejte okamžitý přístup

Naučte se manipulovat se svým miminkem správně.

Název kurzu:
,, Rozvíjej se, děťátko...4 "

990,- Kč

Vstup do kurzu ještě dnes!

Rozvíjej se, děťátko...4

Mezi 3. a 6. měsícem věku musí dítě zvládnout důležité dovednosti (souhry končetin, obraty na bok, boční, křížové a 2. vzpřímení), které jsou základem k propojení všech důležitých posturálních svalů, které budou po celý život zodpovídat za jeho správné vzpřímení. V 9 lekcích jsou k dispozici informace nejenom o ideálním vývoji dítěte do 6. měsíce věku,
ale také o možnosti řešení odchylek či problémů při jeho rozvoji, se kterými se rodiče setkávají při každodenní péči nejčastěji.

Reference a zkušenosti

Natálka atd
Moc Vám děkuji za Vaše publikace, videokurzy i FB stránky a za celou Vaši činnost. Vaše knížky a později videokurzy byly a jsou pro mne od narození Natálky velikou pomocí. V porodnici ani nikde jinde jsem se totiž nic o správné manipulaci nedozvěděla. Malá je i díky tomu velmi spokojené miminko. Děkuji ještě jednou.
Martina a Natálka
Maminka reference
Díky kurzu „Něžná náruč rodičů“ si už třetí měsíc užíváme naší spokojenou dcerušku. Maličká spí naprosto klidně na peřince a polštářku v noci v postýlce, nebo s námi v posteli. Po probuzení je nesmírně šťastná, když je nahá a cvičíme s ní podle vašich návodů. Dnes je z ní otužilé, komunikativní a věčně usměvavé miminko. Děkujeme za to co děláte!
M. P. Praha
Plavání si naše dcera zamilovala, ale i já jsem ráda, když vidím její radost z pohybu. Navíc jsem si zde v kolektivku našly nové přátele, včetně členů týmu Kenny. Naše malá plavání tak miluje, že kolikrát nosí plavecké brýlky i po domě.
K. L. Olomouc