ON-LINE TURNÉ
EVY KIEDROŇOVÉ

KROK PO KROKU DO JEDNOHO ROKU
ANEB NA DOBRÉM ZAČÁTKU ZÁVISÍ VŠECHNO.

Toto on-line turné není uplně ,,Turné" v právém slova smyslu. Je to speciálně natočené vzdělávací video.

 

 

Ke shlédnutí této série lekcí ,,Turné Evy K. on-line" je zapotřebí mít zakoupený přístup, až poté se vám zpřístupní toto video, ke kterému budete mít přístup 
po celý rok.

Získejte okamžitý přístup

Naučte se manipulovat se svým miminkem správně.

Název kurzu:
,, Turné Evy K. on-line "

1900,- Kč

Vstup do kurzu ještě dnes!

Turné Evy Kiedroňové on-line

Možná vás to překvapí, ale nejčastější problémy a odchylky od správného vývoje dítěte jsou způsobeny nechtíc, z neznalosti, a to vlivem sice láskyplné, přesto však škodlivé manipulace s dítětem, a také díky nevhodným podmínkám v průběhu celého dne. Podívejte se na speciálně natočenou přednášku Evy Kiedroňové podle osnovy živého turné. Kurz je spojen s praktickými ukázkami správné manipulace s dítětem od narození do 1 roku a stimulace v souladu s jeho přirozenými potřebami a psychomotorickou vyspělostí. Program je určen pro oba nastávající rodiče nebo rodiče s dítětem do 1 roku, k docílení jednotného přístupu. Podívejte se na speciálně natočenou přednášku Evy Kiedroňové podle osnovy živého turné.

Reference a zkušenosti

Natálka atd
Moc Vám děkuji za Vaše publikace, videokurzy i FB stránky a za celou Vaši činnost. Vaše knížky a později videokurzy byly a jsou pro mne od narození Natálky velikou pomocí. V porodnici ani nikde jinde jsem se totiž nic o správné manipulaci nedozvěděla. Malá je i díky tomu velmi spokojené miminko. Děkuji ještě jednou.
Martina a Natálka
Maminka reference
Díky kurzu „Něžná náruč rodičů“ si už třetí měsíc užíváme naší spokojenou dcerušku. Maličká spí naprosto klidně na peřince a polštářku v noci v postýlce, nebo s námi v posteli. Po probuzení je nesmírně šťastná, když je nahá a cvičíme s ní podle vašich návodů. Dnes je z ní otužilé, komunikativní a věčně usměvavé miminko. Děkujeme za to co děláte!
M. P. Praha
Plavání si naše dcera zamilovala, ale i já jsem ráda, když vidím její radost z pohybu. Navíc jsem si zde v kolektivku našly nové přátele, včetně členů týmu Kenny. Naše malá plavání tak miluje, že kolikrát nosí plavecké brýlky i po domě.
K. L. Olomouc