DO TÉTO ČÁSTI ZATÍM BOHUŽEL
NEMÁTE PŘÍSTUP

Přístup k webináři se aktivuje pouze na
 30 dní, poté je třeba jej zakoupit znovu.

Ke shlédnutí této série lekcí ,,Webinář - Než se narodí ". Získejte návod, jak se připravit na porod i péči o dítě od narození tak, aby bylo spokojené a mohlo se správně rozvíjet. S přístupem po celý rok.

Získejte okamžitý přístup

Získejte cenné informace ohledně porodu, péči o dítě v souladu s průběžnými potřebami atd.

Název kurzu:
,, Webinář - Než se narodí "

490,- Kč

Vstup do kurzu ještě dnes!

Webinář - Než se narodí

 • 1
  Jak se připravit na porod?
  Usnadněte porod nejen sobě, ale hlavně svému dítěti a předejděte zbytečným potížím v budoucnosti.
 • 2
  Nejčastější chyby a rady při péči o dítě.
  Možná vás to překvapí, ale nejčastější problémy ve vývoji dítěte jsou způsobeny nechtíc, z neznalosti, a to vlivem sice láskyplné, přesto však špatné péče o dítě v průběhu celého dne.
 • 3
  Péče o dítě v souladu s jeho průběžnými potřebami.
  Chcete vědět, jak o něj nejlépe pečovat v souladu s jeho potřebami, aby bylo spokojené a mohlo se správně rozvíjet?

Reference a zkušenosti

Moc Vám děkuji za Vaše publikace, videokurzy i FB stránky a za celou Vaši činnost. Vaše knížky a později videokurzy byly a jsou pro mne od narození Natálky velikou pomocí. V porodnici ani nikde jinde jsem se totiž nic o správné manipulaci nedozvěděla. Malá je i díky tomu velmi spokojené miminko. Děkuji ještě jednou.
Martina a Natálka
Díky kurzu „Něžná náruč rodičů“ si už třetí měsíc užíváme naší spokojenou dcerušku. Maličká spí naprosto klidně na peřince a polštářku v noci v postýlce, nebo s námi v posteli. Po probuzení je nesmírně šťastná, když je nahá a cvičíme s ní podle vašich návodů. Dnes je z ní otužilé, komunikativní a věčně usměvavé miminko. Děkujeme za to co děláte!
M. P. Praha
Plavání si naše dcera zamilovala, ale i já jsem ráda, když vidím její radost z pohybu. Navíc jsem si zde v kolektivku našly nové přátele, včetně členů týmu Kenny. Naše malá plavání tak miluje, že kolikrát nosí plavecké brýlky i po domě.
K. L. Olomouc