WEBINÁŘ

Proč miminko
nenosit svisle

Jak správně nastavit denní a noční režim hned
od narození tak, aby s námi dítě dobře spolupracovalo
a mělo v životě jistoty a jasné mantinely?

WEBINÁŘ

Denní a noční režim miminka

Jak správně nastavit denní a noční režim hned od narození tak, aby s
námi dítě dobře spolupracovalo a mělo v životě jistoty a jasné mantinely?

WEBINÁŘ

Denní a noční režim miminka

Jak správně nastavit denní a noční režim hned od narození tak, aby s námi
dítě dobře spolupracovalo a mělo v životě jistoty a jasné mantinely?

„Všichni chceme dobře spolupracující dítě, se kterým si budeme rozumět a na které se budeme moct v budoucnu spolehnout. Výchova takového životního parťáka začíná hned od narození.“

O čem to je:

Pomůžeme vám nastavit kvalitní denní a noční režim vašeho miminka tak, aby se přirozeně napojilo na váš rodinný život a vytvořilo si tak zdravé návyky. Vysvětlíme vám nejčastější příčiny, proč některé děti nespolupracují a rodiny se rozpadají po narození miminka. Ukážeme si, jaké rituály je dobré dodržovat a jak se chovat při změnách.

Oceníte tipy na to, jak dítě přirozeně zapojovat do svých každodenních povinností tak, aby ho to bavilo, rozvíjelo a motivovalo vám pomáhat. Věděli jste že až 30 % miminek má po porodu přetočený denní a noční režim, takže ve dne hodně spí a v noci chce vaší pozornost? Vysvětlíme vám, jak zajistit, aby se to nestalo, jak ho během dne uspokojit a unavit, aby pak kvalitně a dlouho spalo.

Technické parametry

Délka dílů: 71 minut
Komu je určen: Pro rodiče děti od narození do cca 2 let
Dostupnost videa: 365 dní (Každou další objednávkou online kurzů nebo webinářů se přístup ke všem již vlastněným videím prodlouží o další rok.)

Cena: 990 Kč

Reference a zkušenosti k tomuto kurzu

Líbilo se mi, jak tam mluvíte o denním režimu, na kterém jsem si zakládala už od příchodu z porodnice a hodně lidí se mi smálo a nedokázali mě v tom pochopit. Nikdo mi to neporadil, prostě mi to tak přišlo přirozené a lehčí pro nás pro obě a taky pro partnera, protože věděl co bude, kdy a jak to bude. Moc hezky jste tam řekla, že v podstatě každý má svůj režim a třeba si to ani neuvědomuje. Myslím si, že je to opravdu důležité, protože je to taková jistota všeho.
Aneta J.
Po probuzení je lepší si s miminkem hrát a povídat, než hned kojit. Dítě se tím příjemně unaví a po kojení pak většinou usne. Došlo mi, jak velmi důležité je dítě ukládat do prostředí podobného, jak bylo u maminky v bříšku a Vámi vytvořený pelíšek mi přišel doslova unikátní. Uvědomila jsem si, jak je moc důležitá manipulace s miminkem. Jako vynikající řešení se mi jeví peřinka ke kojení i při odříhnutí, aby se miminko zbytečně nebudilo, když při kojení usne. Dojalo mne uvědomění, že miminko dělá pokroky každým den podle toho, jak my s ním pracujeme a manipulujeme.
Ivanka L.

Nákupní formulář

Po kliknutí na tlačítko vyčkejte. Může trvat až 10 vteřin.

Kontakt

Institut vzdělávání Evy Kiedroňové
Sosnová 411,
739 61 Třinec
IČ: 01417339
DIČ: CZ01417339

Více informací:
web@kenny.cz
Tel: 736 520 525