Novinka: Říjnová AKCE 50% sleva na kurz Turné On-line zadáním kódu sleva50turne ZDE

“Sem patří mé dítě” Ideální oblečení k porodu

BONDTRIKO – ZERO

zero-bondtriko-1

Jde o oděv, který lze použít jako porodní košilku, tuniku pro denní nošení v těhotenství, v mateřství BONDTRIKO ZERO – porodní košilka designérky Lady Vyvialové je volná tunika v délce pod zadek s větším kulatým výstřihem. Levá strana je celorozvazovací. Umožňuje matce po porodu položit si dítě na holé břicho a navázat vzájemný oční kontakt bez omezení, navíc lze miminko rozepnutou částí trika přikrýt. Nápis ,,Sem patří mé dítě“ je zároveň porodním plánem a informací pro zdravotníky.

zero-bondtriko

ZERO porodní košilka je primárně zamýšlena pro jedno použití k porodu, nebo jako náhrada nemocničního oděvu. Je navržena a celá včetně materiálu a potisku vyráběna s láskou v Česku a díky nízké ceně je dostupná všem.

Parametry: délka 94cm, obvod 142cm, velikost UNI,

Materiál:  100%nebělená bavlna

Je vhodná pro všechny typy postavy.

zero-bondtriko-2 bondtriko-zero-2

Světově uznávaná autorka unikátní péče o dítě. Vychází ze své 35. leté praxe. Autorka publikací a videokurzů pro rodiče.

Stáhněte si úvodní kapitolu zdarma

Něžná náruč rodičů

Žádné miminko nemusí plakat. Představte si, jaké by to bylo dopřát dítěti vše co potřebuje, aby zůstalo klidné. Dobře spalo a ještě se správně vyvíjelo. Osvojte si 4 principy správného zacházení s miminkem. 

Komentáře