Novinka: Webinář: Kvalitní spánek miminka spuštěn. To chci vidět!

Tipy na krásné vánoční dárky.

Milí rodiče, čas Vánoc se neúprosně blíží a k celému tomu shonu, stresů a nadšení patří také nakupování dárku. Pro děti od 3 let je toho na trhu neskutečně mnoho, co ale vybrat těm malinkým aby je to potěšilo, ale také chytře rozvíjelo a plnilo svou funkčnost?

V našem kennyshopu se snažíme mít pestrou nabídku potřebných a rozvíjejících produktů jak pro děti, tak pro rodiče.

Napadlo nás tedy, že byste třeba uvítali praktickou ukázku některých zajímavých kousků a mohli se tak inspirovat co těm vaším miláčkům nakoupit.

 

1. Těhotné
V prvé řadě tady máme pár zajímavých kousků už pro těhulky, které jsou plné očekávání a natěšené na své malé uzlíčky. Jak jim usnadnit nelehké období vrcholového těhotenství a pomoct zodpovědně se připravit na mateřství a péči o miminko?

 

2. Novorozenec až 6. měsíc
Další kategorií jsou miminka od narození do půl roku. Pro tyto děti je důležité vybrat dárky, které je správně stimulují a rozvíjejí. Maminky takto malinkých dětí jistě ocení i praktické dárky, které jim usnadní a zpestří výchovu a péči o ně.

https://www.youtube.com/watch?v=LTe0uJvr9XI

 

3. Půl roku až 1 rok

V období 6-12 měsíců se děti již více pohybují a batolí, také začínají vnímat svět a vše je zajímá. Škála dárku se už postupně rozšiřuje, přesto je dobré znát psychomotorický vývoj dětí a tak sáhnout po těch správných.

 

4. 1 rok až 3 roky

Pro děti od roku do tří let je toho na trhu již spousta, v našem eshopu se snažíme nabízet rodičům praktické hračky i pomůcky, s kterými máme osobní zkušenosti a rodiče dětí, s kterými spolupracujeme si je moc chválí.

 

Více podrobných výhod a informací o všech těchto produktech naleznete na našem eshopu ((www.kennyshop.cz ), kde je každý produkt hezky popsán a nafocen.

Přejeme Vám krásné a pohodové svátky s Vaší rodinou.

Světově uznávaná autorka unikátní péče o dítě. Vychází ze své 35. leté praxe. Autorka publikací a videokurzů pro rodiče.

Stáhněte si úvodní kapitolu zdarma

Něžná náruč rodičů

Žádné miminko nemusí plakat. Představte si, jaké by to bylo dopřát dítěti vše co potřebuje, aby zůstalo klidné. Dobře spalo a ještě se správně vyvíjelo. Osvojte si 4 principy správného zacházení s miminkem. 

Komentáře