Tipy na krásné vánoční dárky

Milí rodiče, čas Vánoc se neúprosně blíží a k celému tomu shonu, stresů a nadšení patří také nakupování dárku. Pro děti od 3 let je toho na trhu neskutečně mnoho, co ale vybrat těm malinkým aby je to potěšilo, ale také chytře rozvíjelo a plnilo svou funkčnost?

V našem kennyshopu se snažíme mít pestrou nabídku potřebných a rozvíjejících produktů jak pro děti, tak pro rodiče.

Napadlo nás tedy, že byste třeba uvítali praktickou ukázku některých zajímavých kousků a mohli se tak inspirovat co těm vaším miláčkům nakoupit.

1. Těhotné
V prvé řadě tady máme pár zajímavých kousků už pro těhulky, které jsou plné očekávání a natěšené na své malé uzlíčky. Jak jim usnadnit nelehké období vrcholového těhotenství a pomoct zodpovědně se připravit na mateřství a péči o miminko?

2. Novorozenec až 6. měsíc
Další kategorií jsou miminka od narození do půl roku. Pro tyto děti je důležité vybrat dárky, které je správně stimulují a rozvíjejí. Maminky takto malinkých dětí jistě ocení i praktické dárky, které jim usnadní a zpestří výchovu a péči o ně.

https://www.youtube.com/watch?v=LTe0uJvr9XI

3. Půl roku až 1 rok

V období 6-12 měsíců se děti již více pohybují a batolí, také začínají vnímat svět a vše je zajímá. Škála dárku se už postupně rozšiřuje, přesto je dobré znát psychomotorický vývoj dětí a tak sáhnout po těch správných.

4. 1 rok až 3 roky

Pro děti od roku do tří let je toho na trhu již spousta, v našem eshopu se snažíme nabízet rodičům praktické hračky i pomůcky, s kterými máme osobní zkušenosti a rodiče dětí, s kterými spolupracujeme si je moc chválí.

Více podrobných výhod a informací o všech těchto produktech naleznete na našem eshopu ((www.kennyshop.cz ), kde je každý produkt hezky popsán a nafocen.

Přejeme Vám krásné a pohodové svátky s Vaší rodinou.

5/5 - 1 hodnocení

ON-LINE KURZ PRŮVODCE RODIČOVSTVÍM

Podívejte se na průvodce nejdůležitějším obdobím života dítěte, od porodu, do jednoho roku.

Komentáře